Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valahol lehet szerezni Windows...

Valahol lehet szerezni Windows 1. 0 op. Rendszert vagy ennek a sorozatát úgy kb.95 -ig terjedve. De érdekelne az első IBM PC kompatibilis számítógép is?

Figyelt kérdés

#Retro-Computer
2012. jún. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1.0-át, 3.11-et találsz TPB-n, NT 3.5-öt, 3.51-et és 4.0-át szintén.
2012. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne lepődjön meg senki,hogy ezek kellenek, mert retro gyűjtő vagyok és ezek a dolgok a saját korukban csúcstechnológiának számítottak,ezeknek köszönhetjük azt ahol most tartunk.
2012. jún. 14. 16:41
 3/5 Csiß ***** válasza:

Jók is voltak ezek a maguk korában.

(reméltem hogy nem használatra kellenek xD )

2012. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:-) Óigen. Windows 1, mint valami csicsás Norton Commander, ha jól emlékszem.


Egyébként igazad van, ezeknek köszönhetjük, hogy most itt tartunk, bár az én véleményem azzal egészül ki, hogy ha nem ezek lettek volna, ki tudja, mennyivel előrébb tartunk, mert évekkel vágták vissza a desktop OS-ek fejlődését...

2012. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én valamikor 1995-2000 között dolgoztam 486-os gépen, Windows 3.11 volt rajta. Nem volt az rossz a maga idejében.
2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!