Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nyomja automatikusan a...

Miért nyomja automatikusan a gázt a kormány?

Figyelt kérdés

Logitech Vibration Feedback Wheel típusú kormányom van és egy két játékban automatikusan nyomja a gázt pl NFS The Run és nem is lehet váltani, végig 1-esben pörög. Live For Speed (LFS) -ben eddig jó volt de most már ott is ugyan ez a helyzet.. Race ON-ban jó, és DiRT Showdown, DiRT 1,2,3 -ban is jó. Viszont a Race Injection-ban is automatikus a gáz de ott legalább lehet váltani.. Mi okozhatja ezt? valahol be kell állítani valamit?

(LFS-ben van egy olyan beállítás hogy Gáz/fék tengely: együtt, vagy külön.. Már nem emlékszem melyiken van alapból de azon nyomja a gázt automatikusan (pedig eddig jó volt) viszont ha átállítom a másikra akkor nem nyomja viszont akkor bármit nyomok a pedálon nem érzékeli..)



2012. jún. 16. 13:28
 1/2 karesz01 ***** válasza:
A játékokban a beállításoknál van lehetőséged (kell) beállítani a kormány és pedál holtterét .
2012. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha igen-re rakom ugyan az.. Meg ha nem-en van akkor is..

Próbáltam az inverz izé beállításokat de egyszerűen nem tudom megcsinálni hogy a gázpedál ne a fék legyen.. a fék pedálra meg nem csinál semmit de jelzi hogy benyomtam.. Mintha eggyel el lenne csúszva és a gáz tengelyén nincs semmi a fék tengelyén a gáz van a kuplung tengelyén meg a fék

2012. jún. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!