Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen módon és...

Hogyan, milyen módon és melyik képszerkesztővel tudom a képeimet egy kicsit világosítani?

Figyelt kérdés
Készítettem pár képet, ám egy kicsit sötétek lettek és szeretnék rajtuk világosítani, de nem értek hozzá, hogy hogyan lehet...Valami segítség kellene hozzá, hogy hogyan kell ezt csinálni, milyen képszerkesztővel...stb. Tudtok valamit ajánlani? Jó lenne, ha részletesebb leírással akár...
2009. júl. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden képnéző vagy szerkeztő tud ilyet.
2009. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szoftverbazis.hu -n nézelődj,de általában mind képes rá. Próbáld Photo Filtrét,Photoshopot,Paint Shop Prot. Azon belül keress vmi olyasmit,hogy pl. effects->lightness

Vagy vmi hasonló,lehet,hogy a Contrasttal együtt van.

2009. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a PhotoScape nevu programot hasznalom a kepeim szerkesztesere.Egyszeru hasznalni,ingyenes es magyarul is tud.

Innen letoltheted: [link]

2009. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küld el pm-be a képeket és megcsinálom én!
2009. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!