Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy ugyanúgy...

Lehetséges az hogy ugyanúgy működjön a gépünk akkor ha kicseréljük a vincsesztert bennük?

Figyelt kérdés
Azert vagyok kíváncsi rá mer tesómnak sokkal jobb gépe van de o mar nem szokott jacani vele de én meg jacanek 1 csomó játékkal csak túl gyenge a gépem hozza,és a tesóm elcserélné velem ha megmaradna neki az összes cucca de attól félünk ha kicseréljük a vincsesztert akkor baj is lehet belőle.pls help:)ja és meg 1 kérdés:mind1 milyen vincseszterünk van bármelyik jó bármelyik gépbe?
2009. júl. 5. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem marad meg, legroszabb esetben mind a két gépre újr akell telepíteni a windows-t ha kicserélitek a winchestert.

Jobb esetben a csere után első indításkor a windows kéri a telepítő lemezt és megpróbálja a megváltozott hardwerekhez beállítani magát. Ha ezt sikerül hibátlanul végig csinálni neki mind a két gépen akkor megmarad minden telepített program is és működni is fog. Ha nem sikerül akkor marad az első megoldás, vagyis az újra telepítés.

2009. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább attól félnék a helyedben, hogy nem tudok helyesen írni!
2009. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
angol billem van szoval neszojja be!!!
2009. júl. 5. 12:56
 4/9 A kérdező kommentje:
jobbik esetbe am miert maradna meg a windows ha a tobbi cucc letorlodik?
2009. júl. 5. 13:01
 5/9 anonim válasza:
100%
Hatulrol kezdenem, mindegy mijen merevlemez van a gepben,(kivetel ha tul szelsosege elteres van a ket gep kozott, gondolok itt a gyartasi evre ha pl. az egyik a nyolcvanas evekbe let gyartva a masik gep mondjuk az iden, akkor lehet gond) ugynugy fog mukodni mind a ketto gep mint elotte,csa az op rendszert kell ujratelepiteni mindketto gepbe! elindulna a jelenlegi op rendszerrel is de azt nem ajanlom.
2009. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de akk nem torlodne le semmi?csak az xpt kene ujra rakni?
2009. júl. 5. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Hm....a "jacanek" akkor is jatszanek.............legrosszabb esetben :P

idióta........

2009. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
biztosan nem hallottál még a rövidítésekről,ezt néha úgy hívják hogy msn szleng, és ha rossz napod van/volt akk ne rajtam töltsd le mer én se teszem ezt veled nem beszélve arról hogy nem is ismersz,ráadásul nem is a kérdésre válaszoltál, csak kritizálsz ahelyett hogy megosztanád a tudásod meg a tapasztalatod amivel mindenkinek segítenél.Remélem majd a te kérdéseidre is ilyen értelmes válaszokat fogsz kapni.
2009. júl. 5. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:

hirtelen megtanultál írni??

egyébként már a lehető legkimerítőbb választ megkaptad

2009. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!