Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Probléma van a gépemmel!...

Probléma van a gépemmel! Mostanában lefagy a böngésző, kilép a játékból! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdődött az egész. Mozillát használok, általában bezárja az egészet és kiírja hogy összeomlott, indítsam újra. Ezt többször eljátszottam azután a játékok is szórakoznak. Kilép, vagy éppen meg sem nyitja azzal a hibaüzenettel fogad hogy a "XY játék működése leállt".


Pénteken újra telepítettem a gépet (Win7 32bit) és azóta is ugyan az a gond. Leginkább amikor videót néznék vagy java alkalmazást használom. Akkor aztán kegyetlenül kidobál. Legfrissebb Java és Adobe van felrakva nem tudom mi lehet a gond... Opera böngészővel is kilép.


Több partícióra van osztva a vinyó, lehet hogy ott lapul a vírus?

Futtattam a CCleanert talált több hibát, azt írta hogy ki is javította őket. Anti Malwarebytes vírusirtót használok havi szinten futtatom is.


Szerintetek mi lehet a probléma forrása?



2012. jún. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd újra a win-t és formázd le az összes winyót, és tedd fel a Comodo tűzfalat, outpost security suit és hetenként futtasd.A Malwarebyte"s Anti malware(ez a normális neve) tedd stickre szükség esetén még jól jöhet.
2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagan ***** válasza:
hát hallod mikor nálam ez előjön akkor azt csinálom hogy lemez format,majd újrarak:D,én még nem jöttem rá mi a forrása,de telepítés után helyrejő minden kb 1 évig
2012. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy a formázással gondjaim vannak. A másik partíción van az összes adatom ami szükséges. kb egy terrányi cucc amit máshova nem tudnék "eltenni"
2012. jún. 17. 17:12
 4/4 pagan ***** válasza:
már az elején gondolni kell erre mikor veszel gépet és telepítesz,korunkban sok minden van ami hamar "lerombolja" a rendszert tapasztalataim szerint,10 éve nem telepítettem ilyen soxor a gépet mint most
2012. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!