Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gta sa mta inditok egy hosting...

Gta sa mta inditok egy hosting szervert beállitom a resourcesbe és az lenne a kérdés hogy samp ba fel-e tudok menni a szervere lanon vagy neten?

Figyelt kérdés
2 gépem van mind a ketton windows xp és ubuntu linux 10.
2012. jún. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ájájáj most MTA-ról vagy SAMP-ról van szó?
2012. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MTA= multi theft auto.

SAMP = san andreas multiplayer

2012. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

minda ketto csalk azért mert a mta ba alapbol van minden ami kell, samp ba viszont nics

és azért lenne jo ás az a problémam hogy ha host gamet inditok akkor nincs vagy nem tudom hogy hol kell nézni az ipt cimet hogy samp ba fel tudjak kapcsolodni

(mta a ba van azoka crazy pályák (megvannak és azért kellene) eggyébként meg ha tudnatok segiteni hogy hogyan inditsak el pályákat mta ba és hogyan tudok felmenni mint admin és pár barátom nagyon örulnék neki 1 hete csak pályákat és scripteket nézek és tötltök le olore is kosz

2012. jún. 19. 15:28
 4/8 A kérdező kommentje:
és cs 1.6 ba csinaltunk olyant ha segit hogy két xp-n uj kapcsolatot csinaltunk és egyikunk new game inditot uj jatekot masik meg a lan nél látta a szervert és tudtunk jatszani internet nélkul nekem ilyen kellene csak vagy samp ba vagy mta ba
2012. jún. 19. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

MTA-s szervere akasz felmenni SAMP-on keresztül, vagy van?!

Én még mindig nem tudtam felfogni...

2012. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen vagy mta->mta vagy samp->samp de ugy hogy ahogy irtam minta cs1.6 ba csak ani kulombségel hogy modokat is beleszeretnék rakni
2012. jún. 19. 15:36
 7/8 A kérdező kommentje:

akkor mta mapot hogyan tudok átrakni samp ba

vagy samp ba map modot rakni

vagy mta ba szervert csinalni és mapot inditani

2012. jún. 21. 22:26
 8/8 anonim válasza:
Írd be Google-be MTA TO SAMP Converter ott kiválasztod a fájt és át konvertálja vagy fordítva de,elsőnek tanulj fogalmazni!
2015. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!