Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogy lehet beállíta...

Facebookon hogy lehet beállítani az idővonalat?

Figyelt kérdés
csináltam egy új facet és nemtudom hogy hogy kell mert a régi magától állitódott be. (jah és nem kérek olyan válaszokat hogy miért? mert az egy szar)
2012. jún. 18. 04:40
 1/4 anonim válasza:
hát én ugy állítottam át hogy egy másik ember facebookára rámentem és ott jobb oldalt kivolt adva valami ilyesmi hogy idővonal kipróbálása de nembiztos de innen már rájössz szerintem
2012. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kíváncsi dancsi válasza:
ha jól emlékszem ott van a régi idővonalad jobb oldalán,valami,hogy át lehet állítani,vagy az lesz jó,hogy másikéra rá mész,és úgy,már nem emlékszem én sem,hogy hogyan állítottam át.
2012. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Android100 válasza:
Beírod hogy: Facebook.com/timeline és ott be tudod állítani.
2012. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek amugy hiába megyek rá más idővonalára nem dobja ki ezt a lehetőséget:S
2012. jún. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!