Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A BDRIP formátum DVDRIP...

A BDRIP formátum DVDRIP formátummal szembeni előnyét milyen TV-n lehet látni?

Figyelt kérdés
Van egy ORION T2136 MTX/S-FLAT készülékem és kíváncsi lennék, hogy miből lehet tudni, hogy ezen jobb lesz a képminőség, ha BDRIP-et nézek, vagy nem? Kipróbáltam és nem igazán vettem észre különbséget a kettő között, de szeretnék ennél objektívebb bizonyítékot, esetleg valami szabványt, ami a BDRIP-hez kell és ez nem tudja azt...

2012. jún. 21. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Képcsöves 55cm képátlójú tv-n nem fogod látni a különbséget, lényegében mindegy milyen formátumot töltesz le a felbontás miatt.

Full HD(1920x1080) felbontáson jelentős különbség van a BDRip javára, tehát egy nagyképernyős Full HD tv-n látni a különbséget.

2012. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BDripet csak HD tv-n fogod észrevenni. (1280x720)
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele ha már leszedem,akkor BDRIP-ben töltöm le, mert ha netán 2050- ben veszek egy HDTV-t akkor a film már megvan. :)
2012. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!