Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel végig lehet próbálgatni az összes hertzet a hangszóróimon? Tehát hogy nagyjából kitudjam próbálni a mélynyomómat.

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hz mértékegység, az "összes hertz" eléggé értelmetlen fogalom. Ha az összes frekvenciára gondolsz, ahhoz szükséged lenne az összes időre. Ha jól sejtem, te frekvencia generátort keresel. Gugli táláll neked ilyen néven akár mennyit.
2012. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi . Igen a frekvenciára gondoltam, nem nagyon értek hozzá :D Köszi megy a zöld kéz
2012. jún. 22. 10:59
 3/4 anonim válasza:
Ha van dl studiód, töltsed le a toxic biohazard nevű plugint, és ott reseteld az egészet, hozz létre egy szinuszhullámot, majd piano rollban kedvedre állítgasd a magasságot. Vigyázz a hangerőséggel.
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok FL Studio, nem dl xD
2012. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!