Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Állandóan...

Mi lehet a baja? Állandóan összeomlik az összes program, maximum 5 percet tudok játszani vagy böngészőben lenni, mert összeomlik. Mi lehet a baj? Főbb tulajdonságok:2X256 mb ram, Ati Radeon hd 3600 512mb,2,53 mhz celeron cpu.

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
pl olyan hogy elindítasz vmi progit és egy idő után lefagy és átmegy a kékhalálba majd ezután újraindul?
2012. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,olyan is sűrűn van. de a legtöbb olyan,hogy kidob a játékból,böngészőkből ,hogy hibát talált ezért leállt vagy mi.elindítottam a memtestet és kb fél perc után elkezdte szórni a hibákat.. akkor valószínű ,hogy a ramok rosszak?
2012. júl. 5. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
512 MB RAM eleve kevés az Xp-nek az a minimum. Vegyél bele 1GB RAM-ot és azzal már valahogy elfut. Nem olyan drága már 3000 FT-ért kapsz bele egy olcsóbbat. Eggyik haveromnak 1GB RAM.ja van és tökéletesen megy neki a WoW és nem fagy le a gépje abba memóriát kell venni, ha úgy se jó telepítsd újra a géped és Home-ot rakjál rá. Nekem Windows 7 Ultimatem van 64 Bittes és 3GB RAM-om van és ki..szott gyors és jól futnak a játékok lagg nélkül jó grafikával a 64 Bittes Win7-nek nagyon jó a grafikája. Szerintem vegyél bele RAM-ot a gépedbe és nem fog laggolni és nem fagy le szerintem a játékok azért dobnak le mert nagy a pinged.
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előzőnek: 8GB DDR3 Ramom van, Online játékot nem játszok és ugyanez a hiba csak nem 5 perc hanem tovább bírja...Szaladj neki értelmes válasszal de ne arra bíztasd hogy költse a pénzét...Ha szar valami akkor szar. Vagy alaplap vagy winyó...
2014. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!