Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 3-ban lehet valahogy...

Sims 3-ban lehet valahogy öregíteni/fiatalítani a simeket?

Figyelt kérdés
Milyen csaláskód kell hozzá? Előre is köszi

2012. jún. 24. 19:18
 1/2 anonim válasza:

Ctrl + C lenyomása után a kód: testingCheatsEnabled true

utána shift lenyomása közben katt a simre és úgy tud a következő életkorba lépni. :) (fiatalítani nem tudom, hogyan lehet)

Ja és miután végeztél, kapcsold ki a kódot (true helyett false a végére), mert ha bennhagyod, elvileg kiléphet tőle a játék

2012. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez hülyeség!Mármint nem úgy értem h az elöttem lévő válaszolo amit írt.Ne értsd férre! :) Hanem az h kilépik nem lesz semmi baja a játéknak

én arra szoktam inkább használni hogy a világkörül ben teleportálok és így gyorsabban meglesz a három vízumpont..........fiatalitani ugy lehet h megveszed a sims storeban a lord vladimir varázsüstjét és tizes szintü kertészjártassággal termesztesz életgyümölcsöt és berakod és tesel mellé még 2 gfyümöcsöt pl:alma,szőlő... és bájital főzése s akko kiirja h életszérumot vagy mit készitettél és hajtsd fel és fiatalit

huh elfáradtam :)

2012. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!