Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP ujratelepítés után nincs...

XP ujratelepítés után nincs hang a gépemen. Mindent próbáltam már, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A speccy progi szerint ezek az infók,realtek-et is telepitettem,drivereket is kerestem az alaplaphoz semmi sem működik.Annyira nem értek hozzá,segitsetek!

Alaplap

Gyártó LENOVO

Modell LENOVO (LGA775/PSC/TJS)

Verzió ThinkCentre M55

Lapkakészlet gyártó Intel

Lapkakészlet modell Q965

Lapkakészlet változat C1

Déli-híd gyártója Intel

Déli-híd modell 82801HB/HR (ICH8/R)

Déli-híd változat B0

BIOS

Márka LENOVO

Verzió 2JKT32AUS

Dátum 03/13/2007



2012. jún. 24. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kaptál a gépedhez CD-t?

Hangkártya ikonját látod a Tálcán vagy a Vezérlőpultban? Lehet, hogy REALTEK a gyártó. A pontos típus kellene, aztán keresd meg a www.realtek.com oldalon a hozzá tartozó drivert.

2012. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drivers and softvare... Tudsz angolul? Ha nem, használd a Google Chrome fordító programját.

[link]

2012. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs hozzá cd,ismerőstől vettem:(

A vezérlőpultban azt irja hogy nincs hangeszköz,a tálcán sincs semmi.Integrált hangkártya van benne,de nem tudom hol lehet megnézni a gyártót.Nagyon nem értek ezekhez-.-

Igen tudok angolul,de a pc-k világában nekem túl sok a szaknyelv:D

A lenovo honlapján minden ami audio drivert találok régi,2006,2007...letltöttem többet,telepitem,és mindegyiknél ezt irja,mikor elinditanék egy zenét:

"Bad DirektSound Driver.Please install proper drivers,or select another device in configuration.

Error code:88780078


Az eszközkezelőben pedig mindig csak ezt látom,ezeknél van ilyen sárga kérdő!felkiáltójel:

-Ethernet vezérlő

-Hangeszköz a High Definition Audio buszon

-Ismeretlen eszköz

-SM buszvezérlő


Fogalmam sincs hogy mihez kezdjek már vele:S

2012. jún. 26. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ide kellene levinned, biztosan tudnak segíteni.

[link]

2012. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!