Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni, hogy...

Mit lehetne csinálni, hogy újra jó legyen a mappám?

Figyelt kérdés

Próbálgattam ezt a "láthatatlan mappa létrehozása" izét (aki nem tudja mi ez, keressen rá) és mikor már kipróbáltam egy sima mappán, megcsináltam az én mappámmal is (az egész életem azon van!!), és mivelhogy azt olvastam, hogy nem lehet áthelyezni, ezért megpróbáltam (a saját mappámon), és sikerült (csak simán ráhúztam egy másik mappára), viszont a mappa ikon látható lett rajta, ezért megpróbáltam vissza csinálni láthatatlanra, de nem megy, ja és persze most nem tudom megnyitni meg semmi (azt írja ki, hogy az a mappa, amibe áthelyeztem nem érhető el. Hozzáférés letiltva). Meg elvileg üres lett a mappám (legalábbis azt írja ki). Ja és kerestem a mappámban levő dolgokat a keresésben, de semmi. Az a baj, hogy, amibe áthelyeztem a mappám azt se tudom, hogy milyen mappa.


Mit csináljak? Kérem írjatok valami választ. Ha nem is tudjátok mit kell ilyenkor csinálni, akkor legalább azt mondjátok, hogy mi tévő legyek? Híjak valaki hozzáértő embert? Vagy mi? Abban a mappában volt az életem! :(


2012. jún. 24. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire fontos, akkor csinálj egy rendszer visszaállítást, DE a visszaállítás után CSAK azok lesznek a gépeden, amik a visszaállítási időpontban már rajta voltak
2012. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogyan? És mi az, hogy a "vissszaállítási időpontban"? Akkor mik nem lesznek raja a gépemen? Különben csak abban a mappában voltak dolgaim viszont azokat nem találom a kereséssel se.
2012. jún. 25. 00:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és különben nagyon örülök, hogy valaki írt, azt hittem ilyen későn már nem ír senki.
2012. jún. 25. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen operációs rendszered van?


azt jelenti, hogy pl visszaállítod a géped június 23-ra, akkor csak azok a fájlok lesznek a gépen, amik június 23.ától már rajta voltak, tehát pl egy 24.én letöltött kép már nem

2012. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
xp
2012. jún. 25. 00:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérlek segíts! Hogyan van a rendszer visszaállítás Windows XP-n?
2012. jún. 26. 11:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy rendszer visszaállítást a gépemen. Meg van végre a mappám és minden, ami benne volt csak éppen semmit (se a képeket, se a zenéket, se a videókat, stb.) nem nyitja meg. Ez mért van? És hogy lehetne megnyitni ezeket a dolgaimat?
2012. jún. 26. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem már nem lehet megnyitni őket :\


talán ha átrakod másik meghajtóra, vagy másik gépre viszed és ott próbálod meg megnyitni őket

2012. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!