Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem jó FPS játékoka...

Tudnátok nekem jó FPS játékokat írni erre a configra? /lent/

Figyelt kérdés

CPU: AMD Sepron 3000+ 1.8 ghz

RAM: 2 x 512m ddr

VGA: ATI Radeon 9250 128mb pixel shader 1.4 vertex shader 1.1


vagy bármilyen műfajú játék jó csak legyen azért grafikája és a játék élmény is legyen jó vagy mondhatnátok olyan programot is ami a játékok teljesítményét növeli :) köszi előre is a válaszokat :D



2012. jún. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Half-Life illetve Half-Life 2. Utóbbi ha el is indul rajta, nem feltétlen lesz játszható, de egy próbát megér.
2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy ilyen grafikájú játékok megírni elég sok ideig tart
2012. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ööö halflife az nem tetszik már kipróbáltam a 2.részét is cs source is unalmas már olyan játék kéne aminek lényege is van cod2 is megy fullon azt is untam már valami komolyabb játék kéne a cod4 is menne meg ujabb játékok is csak a videókártya miatt nem mert pixel shader 2.0 kéne minimum :D
2012. jún. 26. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!