Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy a processz...

Az a problémám hogy a processzorom túl melegszik már újra pasztásztuk a hűtőt ki kitisztítottuk most simán alapjáraton jó de ha egy alap játékal játszok vele akkor kb 15-20 perc és leáll mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendesen a helyén van az a hűtőborda?
2012. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a borda rendesen a helyén van már vagy 20-szor elenöriztem.
2012. jún. 29. 04:52
 3/4 Chello ***** válasza:

Chello válasza:


Prescott 3 ghz anno ugy kellett kezdenem hogy nagy odafigyelessel 1000-es polirpapirral sikra csiszoltam es letakaritottam, ugyanis gyartasi hibasak mind es a sarkaikon a kupakolast felnyomta az amire rateszik a kupakot.

Ettol fogva kapasbol egy 4e forintos giga heatpipe rez+alu hutovel 32 fok alatt volt maxon talan 40.


Meg szoktuk polirozni a hutotalpat is ha alacsony minosegu, de azt esszel es ugyesseggel kell amit leirtam.


Hulye otlet de lht h a huto labai nem huzzak le az egyik oldalt erosen es igy nincs csak a feluletek egy resze kozott erintkezes.


+ Feszt adtal neki? Mondjuk intelnel pl. az nem emel sokat a normalis hutes mellett.

2012. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ de átalakítunk egy intel hüttöt ami rézmagos és egyből meg oldódott a probléma.

Csak azt nem értem hogy éveken keresztül jó volt és most nem na mnd1.

2012. júl. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!