Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy majd nem...

Mért van az hogy majd nem hogy csak minden rosszabb lett mint 7évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
most írhatnák sok mindent ami régen jó volt/hasznos használható eredményes , régen hogy hogy, ha böngésztünk a neten akkor vissza tudtunk lépni egyszerűen/normálisan szakszerűen az ugrás az előző oldalra gombbal ? most meg mindenféle dokumentum lejárt,akkor ez meg az elveszett töltse be újra az egész életét üzenetek fogadnak minket? mért nem lehet visszalépni 1szerűen?:) mi ez a sok tolbár mindenhez? törölni is alig engednek már a gépek pedig sehol semmi nincs megnyitva ? de persze ki írja a windows.. a youtubrol nem is beszélek .. kész csőd lett minden ami eddig használható volt!!!! nagyon rosszat kívánok azoknak és családjuknak akik tehetnek erről !!! mert akárhogy probálom nem értem mért vannak ezek a problémák legfőképp a dokumentum lejárt témát emberek..hányinger !! még jó hogy nem vagyok befolyásos ember
2012. jún. 28. 14:01
1 2
 1/17 Szulfát válasza:
27%

Ez csak az én véleményem,de szerintem nem lett rosszabb(nagyjából)semmi.Abban igazad van hogy van néhány túlbonyolított és/vagy fölösleges dolog is de átfogóan nem lett rosszabb semmi.Halad előre a világ,lépést kell vele tartani.


építőjellegű kritika:előbb tanulj meg írni,aztán kritizáld mások intelligenciáját.

2012. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Smartguy86 ***** válasza:
25%
User error - egyértelmű, hogy lövésed sincs a webről úgy általában, meg hogy az hogy működik. Mivel egyre több oldal használ scripteket, amikkel a user a böngésző oldalán rendereli az oldalt, ezért kénytelen vagy elfogadni, hogy a scriptelt oldalak többnyire lejárnak - igaz ez az összes scriptelt oldalra. Régen azért nem volt ilyen, mert a web effektíve elvolt a html leírónyelvével, és nem is kellett neki több. De attól, hogy most van script és van adatbáziskezelés, amit a felhasználó is élvez, attól még nem lett rosszabb semmi, csak bizonyos előnyökért bizonyos kényelmetlenségeket is el kell fogadni. Most azt nem fogom ecsetelni, hogy milyen előnyei vannak a scripteknek, meg úgy általában a webalapú nyelvekben való programozásnak...
2012. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tom Benko ***** válasza:
0%
Az előzőekkel egyetértek. Valóban a felhasználó-oldali működésnek megvannak az előnyei, ami viszont ezekkel jár. Egyébként nekem eddig csak űrlapok esetében volt ilyen jellegű problémám, ahol viszont teljesen logikus reakció. Igaz, én nem használok már évek óta semmilyen windowst. Mellékesen a toolbarok és eltávolításuk nyűgjei is a múlté lettek. Szerintem érdemes megpróbálnod másik OS-t is, hátha érne sikerélmény.
2012. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
aha,de régen semmi ilyesmi nem volt ezt használ meg az az kell neki meg ez..és ugyan azt csinálom most is szal jobb nem lett vátozni nem változott csak rosszabb lett mert nem enged visszalépni mert lejárt a dokumentum.. régen sem járt le és akkor is csak kerestem és vissza mentem most is ezt teszem semmi vel sem többet ... minden a régi CSAK SZARAKODIK FELESLEGESEN HA ÍGY ÉRTHETŐ
2012. jún. 28. 15:05
 5/17 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Éppen azt magyarázzuk, hogy nem olyan minden, mint régen. Az egy dolog, hogy te a saját tudásoddal annyit látsz belőle, mintha most is az lenne, mint régen. De pl. te se röföghetnéd ide a netre a sirámaidat, meg más fórumokra (hála a web 2-nek), ha nem lett volna reform a teljes weben. És akkor ez még csak egy nagyon kis szelete annak, amivel többre lehet használni ezt a hálózatot. Hogy te nem tudod kihasználni, az nem a web hibája!
2012. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
látom nem értitek xD kit érdekel parányi változtatás ha nem tudják kiküszöbölni a hibákat.. ember ha keres ncoren és visszalépek folyamat elvesztett vmit meg sok más helyen is ERRŐL UGATOK kit érdekel a sok ökörségge a netnek keresek ha nem az akkor vissssszzzzzzaaaaaaa lépek!!!!!!! ENNYIH
2012. jún. 28. 15:10
 7/17 A kérdező kommentje:
MEHETNÉTEK POLITIKUSNAK..
2012. jún. 28. 15:11
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Na, kedves moderátor!

Leírom mégegyszer a kommentem, és kíváncsian várom, hogy annak fényében is törlöd-e, hogy már hárman megerősítettek...

Kérdező, nem lett szinte semmi sem rosszabb az általad felsorolt dolgok közül, csak te nem értesz hozzájuk.

G.

2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Ingyen élsz ncore-on és még a szád is jár. Szerintem jobb lenne ha befejeznéd, mert lassan kezdesz szánalmas lenni.


Csinálj egy olyan színvonalú oldalt, mint az ncore vagy akármelyik scriptelt oldal, és írd meg AJAX-al, hozd létre azt a design-t és meglátjuk, hogy mennyire vagy képes. Sejtem, még azt se tudod, hogy html-ben hogyan kell létrehozni egy lapot, nemhogy javascript meg php...

2012. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ahhoz tényleg sokat kell érteni hogy, ha felmegyek a netre és kerek vmit vagy töltök akkor 3xor kell visszamenem és újra keresnem... sőt 3-4éve sem voltak ilyenek és MINDEN UGYANAZ MOST ISH b akker semmivel nem több hasznosabb mindent amit lehet elrontanak
2012. jún. 28. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!