Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Par napja megszunt a kapcsolat...

Par napja megszunt a kapcsolatom a Torrentvar oldallal. Csak nallam van problema vagy masnal is ugyanez a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem működik.
2012. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam se működik már a kezdőlap se, lehet, hogy csak pár napos kimaradás, szervergép probléma vagy hasonlók, de az is lehet, hogy megszűnik, kis torrent oldalaknál bármikor előfordulhat. Persze ez csak egy feltételezés, ha hírekben nem panaszkodtak, akkor valószínűleg visszafog térni.
2012. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ria6 válasza:
Nekem sem működik. Hallottam hogy megakarják szüntetni a torrent oldalakat sőt a rendőrök nyomoznak és azokat akik nagy mennyiségben töltögette le meg is keresik ugyanis részben ez illegális oldal ezt tuti rendőr kézből tudom.Lehet hogy ez a bezárás történt de aztán lehet hogy a torrentvárral nincs ilyen szitu ezt nem tudom.
2012. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 karesz01 ***** válasza:

Nálam sem működik és lehet hogy az alábbiakból talán kiderül mi is a helyzet .

Én még nem adom fel az egyik kedvencem adok neki 1 hónapot .

Ha ez alatt nem tér vissza akkor viszlát van a torrentvár-nak .

Nem tudok vele mit csinálni .



Az oldalon több PM-et kaptam hogy :


Az oldal anyagi támogatást kér minden tagjától persze ez nem kötelező de ha így megy tovább akkor már nem ,

tudják az oldalt fenntartani .


Egyéb helyekről szerzet infó az oldalról :


01.-

Sziasztok 2012-06-21

Mint láthatjátok, érezhetitek az oldal átköltözése után némileg optimalizálnunk kell a működést,

a sebességingadozásért elnézést kérünk, előreláthatólag a hétvégéig ez a probléma megoldódik.

Kérünk benneteket továbbra is, amennyiben lehetőségetek van rá Támogassátok az oldalt,

mivel a fennmaradáshoz szükség van a Ti segítségetekre is,

hiszen a szerver és járulékos költségei mind komoly havi kiadást jelent,

amit jelenleg saját zsebből oldunk meg.

Amennyiben pénzel nem tudjátok támogatni,

az is sokat jelent ha új oldalunkra a Hardverpiac oldalra regisztráltok,

(facebook accountal is megteheted) és használjátok az oldalt (mindenfélét el lehet adni és olcsón venni).

TorrentVár Staff


02.-

Sziasztok!

Mint tudjátok a váron sok staff elment.Oszlopos tagok.Türelmeteket kérjük!


03.-

Sziasztok,

2012.06.08-án reggel 07.00h-tól 18.00h-ig éves, nagy karbantartás lesz a szervereinken,

így ez alatt az időszak alatt korlátozottan leszünk elérhetőek. Megértéseteket előre is köszönjük.

TorrentVár Staff


04.-

Bevezetésre került az ún. támogatási rendszer, amely igen egyszerű okból jött létre;

mivel a TorrentVár egy nonprofit csapat, ennek folyományaként saját forrásokból tartjuk el az oldalt, a közösséget.

Ha úgy gondolod hogy szeretnél hozzájárulni az TorrentVár fenntartásához, úgy a támogatás oldalunkon ezt megteheted.

Természetesen a magunk módján "honoráljuk" a segítséged,

ennek mértékéről és mikéntjéről a támogatás oldalon láthatsz tájékoztatót

(fent a profilodnál a neved mellett kell rákattintani...)

2012. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elérhetőség: [link]

csak nem válaszolnak itt se :/

2012. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bulldózer55 válasza:

Üdv.


Már hetek óta gondok vannak, kérdezgettem sokfelé mi lehet az oldallal, de semmi.Én úgy gondolom hogy hónapnyi kimaradás után valószínűleg vége az oldalnak.

Sajnos ez a helyzet a pretorians-al is az nagyon jó volt.

Volt már ilyen kiesés máshol is de ott folyamatosan tájékoztatták az usereket hogy mikor indulnak.

Még egy hetet várok azután nem nézek többet rájuk.

2012. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] Újra él már 1 éve , és ugyan az . "Minden régi torrentvár felhasználó be tud lépni a régi felhasználónevével és jelszavával."Próbáljátok fel venni kapcs ha nem sikerül be kapcs.
2014. jan. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!