Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörtem egyik ismerősöm...

Feltörtem egyik ismerősöm facebookját. Egyesek azt mondják, h ilyenkor ő e-mailban megkapja az ip címem és hogy hol lakom (földrajzi helyzet). Ez igaz? Talán még ő is utalgatott rá, de lehet csak beképzelem

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha mindent bevallasz és elnézést kérsz tőle.
2012. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen elküldik minden ismert email címre, telefonszámra, stb. az adatokat. Ezt Besz*ptad.
2012. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. nagyon vicces vagy :)
2012. febr. 15. 16:18
 4/16 anonim ***** válasza:
de nem ma ! ha tul buta (általában az ) , nincs bekapcsolva az email értesitő , és az ip cimed tudja csak megnézni , azt is a beállitások fülön belül ... reménykedj benne hogy tul buta hozzá :D
2012. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

igazából így mesélte ma vkinek:


miután feltörte a facebookomat, az e-mail-omra kaptam a facebooktól egy levelet benne az ip címével és a földrajzi helyzetével

2012. febr. 15. 16:29
 6/16 A kérdező kommentje:
számomra ez hihetetlen :D
2012. febr. 15. 16:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez tényleg így van. Kérj szépen elnézést, mielőtt elkapnak. :) A facebooknak van egy funkciója, amit ha bekapcsolsz és nem a szokásos eszközről, helyről (ip cím!) jelentkezel be, a tulaj értesítést kap e-mailben hogy mikor, milyen ip címről, honnan jelentkeztek be az accountra. Pont az accountlopás ellen van kitalálva. Mások személyes dolgaival játszani nem vicces.
2012. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként kérlek ne használj ilyen szavakat, hogy "feltörtem", ha még ezzel sem vagy tisztában. Sokakat sértesz meg ezzel. Gondolom legdurvább esetben is keyloggerrel szerezted meg a jelszavát... nos a feltörés attól messze áll.
2012. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de azt h honnan jelentkeztek be azért nemhiszem h utcára pontosan megmondja
2012. febr. 15. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha nagyon akarná akkor megszopnád, szépen elmegy a rendőrségre, feljelentést tesz ellened, átadja nekik az emailt amit kapott, rendőrség kikéri a netszolgáltatódtól hogy abban az időpontban kihez tartozott az ip és már meg is van a bűnös.

Ez 2-től 5 évig terjedő szabadságvesztés lehet.

2012. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!