Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a franc van a gépemmel?

Mi a franc van a gépemmel?

Figyelt kérdés

megnyomom a bekapcsológombot, elindul kb 3 másodpercre és egy kis zizzenéssel leáll

a zizzenés valahonnan a táp felől jön


2012. júl. 1. 12:13
 1/8 MaXXeGee ***** válasza:
Valószínűleg letilt a táp, ezt hibás hardvereszköz esetén csinálja. Nézd át a kábeleket, minden rendesen be van e dugva. Talán még ez esélyes (bár kétlem)
2012. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Táp kölcsönkér, gépbe berak, kipróbál.
2012. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy mindent megnéztem, hogy be van-e dugva, kitisztítottam a gépet és szétszedtem a tápnak a házát, azt is kitakarítottam mert igazából mintha onnan jönne a hang
2012. júl. 1. 12:24
 4/8 MaXXeGee ***** válasza:
Mi volt az előélete ennek ? Amikor utoljára ment, még rendesen ment, vagy "lekapcsolt, letiltott? ?:)
2012. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem volt egy hasonló problémám, bár nálam csak a memória volt zárlatos és az szívta le :)
2012. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MaXXeGee ***** válasza:
Minden eszközt rendesen visszatettél a helyére? Félig betett kártya vagy ram modul is okozhat ilyen hibát.
2012. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen mindent visszatettem a helyére és nem volt semmi előélete, ugyanúgy kapcsolt ki mint máskor
2012. júl. 1. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik táppal.
2012. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!