Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem olvassa be a lemezt mi...

ASDLOLHHG kérdése:

Nem olvassa be a lemezt mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy a laptopomon már sok kép összegyűlt és ezeket szeretném kiírni egy DVD-re. Újraírhatót vettem hogy később is tudjak rá írni. Nero-val ki is írtam addig nem volt probléma. Csakhogy mikor beraktam a DVD olvasóba üres lemeznek jelezte. Ez egy TDK-s DVD+RW lemez. Van egy másik TDK-s lemezem azt sem olvassa be. Mi lehet a gond? Amúgy a laptopom: Fujitsu Siemens AMILO L7300
2012. júl. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól állítottad be a Neroban? DVD írásra?
2012. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen a kettőn kívül próbáltál több lemezt is? Semmilyen dvd lemezt nem olvas be?

Próbáltad a lemezeket másik meghajtóba esetleg másik (haver, szomszéd) számítógépében megnézni?

Jó lenne tudni az eredményét. Ha másik gépben olvasható akkor lehet, hogy a dvd íróddal van probléma. Ha az íród a kettő dvd-n kívül mást beolvas akkor a lemezzel van gond.

Esetleg egy iró program újratelepítést elvégezhetnél, nem-e a szoftver bolondult meg.

A dvd-n lévő adatokat ha sehol nem tudod olvasni, de a lemezt felismeri az oprendszer akkor az IsoBuster programmal megpróbálhatod lementeni.

2012. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom másnál megnézni mert mamámnál vagyok és itt más rokon szomszéd nincs akinek lenne gépe.
2012. júl. 2. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
De beolvas más DVD-ket csak a TDK-s DVD-ket nem ,mert TDK-s van 2 is és egyiket sem olvassa be
2012. júl. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!