Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy gond...

Mitől lehet az, hogy gond nélkül kiírok egy filmet DVD re, de azt a gép egyszerűen NEM OLVASSA BE?

Figyelt kérdés
Egy AVI formátumú filmet szerettem volna egy TDK -R DVD re rátenni Ashampooval, ami teljesen simán meg is történt, de miután elkészült az írás gond nélkül, a lemezt a gépbe helyezve, egyszerűen fizikálisan NEM LÁTTA A RENDSZER!1000 éve írok ki filmeket meg minden mást, de ilyen még nem volt.Mi lehet a hiba?
2011. febr. 27. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A DVD lejátszód nem ismerte fel?
2011. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem az ashampoo a xar, nekem is írt ki egy csomó xar-t, próbáld meg másik progival is.
2011. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az Ashampoo-val van valami bibi. Nekem 3 DVD is elbaszott amikor filmet akartam kiírni. (Érdekes csak a filmekkel baszakodott... Oo)
2011. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

>>>

Vannak avi-k mostanában, amik x264 kodekkel készültek. Szerintem itt van a kutya elásva, mivel ezt divx-es gépek nem ismerik. Át kell konvertálni xvid, vagy divx-be FormatFactory-val.

2011. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm.Okés akkor átkonvertálom, és megpróbálom egy Neroval hátha akkor összerakja működőképesre.Köszi a segítséget:)
2011. márc. 2. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen kodekkel készültek eleve ezek a filmek? KmPlayerrel pl, ha jobbklikk/mediainformációt választasz..

Vagy van a Gspot progi.

Ha látod az x264-et(h264), akkor ez a hiba oka. FormatFactoryval egyszerűen átkódolhatod xvid kodekkel pl...

2011. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!