Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony ericsson w8 vagy sony...

Sony ericsson w8 vagy sony ericsson mix walkman wt13i meik a jo választás? Vagy meiket éri megvenni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél telefonra?
2012. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, de akkor már a w8
2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem mind a kettő jó

bár nekem a

Sony ericsson w8 tetszik én most fogok venni pont egy ilyet. :)

de egyébként te tudod,azt válaszd amelyik jobban tetszik.

2012. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon régi telefonok. Elavultak. Nem éri meg beruházni rájuk....
2012. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem mielőtt bármi ilyenre beruházol vegyél egy helyesírási szótárt! De komolyan! Ti tényleg azt hiszitek, hogy menő dolog a "jó"-t "jo"-nak írni, vagy a "melyik"-et "meik"-nek? Úgy csináljátok, mintha nem lenne időtök kiírni azt a nyavalyás "ly"-t. Ha az önéletrajzodat is így fogod megírni, akkor nem vesznek fel, csak portásnak. Ha meg tényleg ennyire nem megy magadtól, akkor legalább pötyögd be, amit írni akarsz a word-be, vagy a Google-be és akkor kidobja a helyes megfelelőjét! Aztán valami, csak ragad rád az évek folyamán... Remélhetőleg.
2012. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te még ilyenen meglepődsz? Én már annak örülök, ha le tudják írni helyesen azt, hogy megvenni és nem úgy írják, hogy meg venni.

Hogy ne legyen OFF poszt, én azt mondom, hogy nézegesd a Huawei Ascend Y200-at.

2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!