Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki? Játékfejlesztés....

Valaki? Játékfejlesztés. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Sok gondolkozás után úgy döntöttem, hogy össze akarok állítani egy olyan játékfejlesztő csapatot, akik szeretik is csinálni amit csinálnak, és értenek is hozzá valamennyire (most nem kell nagy dologra gondolni. Elég, ha érdekel, és szereted csinálni, amit csinálsz, akkor gyorsabban tanulod a dolgokat). Úgy volt, hogy haver bevesz a csapatukba, de nem tudom, hogy mennyire gondolják komolyan. Róla tudom, hogy ő azért komolyan gondolná, a többi tagot viszont nem ismerem. Ezért gondoltam arra, hogy összehoznék egy ilyen csapatot, vagy csatlakoznék egybe (de legalábbis érdeklődök ilyen után). Idén kezdek okj-n, designernek mennék. Van jó pár (szerintem) egész jó ötletem, fő célom egy MMORPG létrehozása, de azt majd később (sztori már fejemben kész, leírva még csak a negyede van kb :)). Fizetés nem lenne, és ha bevennének egy ilyen csapatba én se várom el rögtön :) Egyenlőre ennyi, ha kimaradt valami akkor kommentbe írom :)

2012. júl. 3. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így szép, de maradjunk annyiban, hogy pénz nélkül nincs játék...
2012. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Pont azért írtam, hogy szeresd is csinálni, ne a pénz legyen az első. Haver is úgy vett volna be, hogy nincs fizetés, és teljesen egyértelmű volt nekem is. Elején hobbiból, garázsjátékot is lehet csinálni.
2012. júl. 3. 00:09
 3/7 A kérdező kommentje:
de köszi a választ :)
2012. júl. 3. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom neked mondani, hogy matematika és kőkemény programozási ismeretek nélkül már felejtsd is el. Mindent az alapoktól kell felépíteni és az nem két órás meló, ugyanis már magának a motornak a megírása is több éves munka lehet. Arról ne is beszéljünk, hogy gyakorlatilag mindenféle képmegjelenítési eljárás dolgaival is tisztában kell lenni: mondjuk hogyan programozzunk directx-re vagy opengl-re stb. Nem egy olyan feladat ez, ahogy te elgondolod. Nem elég egy olyan motiváció, hogy van egy jó kis sztorim és akkor írok egy játékot köré.
2012. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én designer lennék, mellé író, szóval nem nekem kell programozni :)
2012. júl. 5. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy könnyű ... majd a magas székből osztod a parancsokat, mi? :D
2012. júl. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
haha :D
2012. júl. 7. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!