Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Maxell fülhallgatók jónak...

A Maxell fülhallgatók jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Eredetileg Samsungot akartam venni de találtam olcsón Maxell fülhallgatót. Azt szeretném megtudni hogy ez a fajta is sokat bír-e.
2012. júl. 3. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen sokat birnak a maxell füllhalgatók . Nekem van mp3 lejátszón egy éve és nem ment még tönkre
2012. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nekem 5 évet bírt a samsung fülhallgatóm de akkor ez is bírja :)
2012. aug. 9. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Hát azt nemtudom hogy 5 évet fog e birni de lehet hogy igen. A hama az nembirja az csak max fél évig és egyik hangszortó nemszól vele . A maxell azért jó márka a pendrivem és két éves és birja de a kingston nembirta pont 2 év garancia után eltöröt mert szar . Tehát maxell de igen a samsung meg világmárka persze hogy birta meg lehet hogy drágán veted ? Én a mexell füllhallgatót 800 ft ért vettem
2012. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
nekem a maxell fülhallgatom (nemtudom a tiéd mien az enyém 1000ftos colour budz) fél év alatt tönkre ment az egyik fele viszont van rá 2 év garancia így blokkal simán visszavették és így félévente lehet másszínü a fülhallgatóm:)
2012. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémre nemvolt garancia . Mennyiért veted ? Mert maxell ra nem adnak garanciót és neked a szine és számit hogy azért cseréled ? Nemhiszem hogy igaz az infód mert ha szól már nem is cserélik ki !!!
2012. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

elkéne olvasni a papírt amit adnak hozzá:

idézem:"A maxell a vásárlás napjától számított 2 évig garanciát vállal azért, hogy a termék mentes mindennemű hibától...A hibás terméket térítésmentesen kicseréljük, amennyiben a vásárlási bizonylattal együtt visszajuttatják a hivatalos Maxell forgalmazóhoz..."

Visszavittem a Media Marktba blokkal együtt! leellenőrizte a csaj szval tudom h csak a hibásat veszik vissza és megkérdezte h levásárolni akarjuk v kicserélni. ennyuói tök segítökész volt.

2012. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szval előző igaz az infóm mivel nálam a fülhallgatók átlagosan fél évet bírnak és így nem kell félévente újat venni
2012. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor sem hiszek neked ! At enyémbe nemvolt semmi paspír meg azt is írtad hogy igy félévente másszinü fülhalgatod lehet . Neked a szin is számit hogy kicseréld ? Tök jó nagy gyerek vagy te . A válaszaid 0 % osnak veszem és nem hasznos válaszokat adsz !
2012. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor ne higy de attól még van hozzá:P

am ilyenem van: [link]

2012. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja és csak olvasd végig:

[link]

2012. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!