Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A billentyűzet nem működik...

A billentyűzet nem működik miután kiválasztom hogy honnan bootol-jon addig míg be nem kezd tölteni az op rendszer? LAPTOP

Figyelt kérdés
Üdv A következő volt a probléma (Laptop dell inspiron n5110) : bootolnám be a win7 telepítőt kiírja hogy nyomjak egy gombot és nyomogatom és semmi. Akár mit csináltam mindig betöltődött a windows. Később olyat csináltam hogy beraktam egy diszket (hdd bootmeneger) és betöltötte de nem tudtam benne lépkedni a menüpontok között. Meg ijedtem kiszedtem hogy elromlott a billentyűzet. Utána kiszedtem az aksit mondom hátha és utána mikor betöltött már tudtam lépkedni a menüpontok között. Beraktam a win7 disc-et és akkor már ment is minden. Valaki magyarázza el miért szívat? Mi volt a problem?

2012. júl. 4. 10:59
 1/1 MaXXeGee ***** válasza:
Belépsz a biosba és engedélyezed az USB billentyűzetet dos módban, vagy USB Legacy Support [Enabled]
2012. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!