Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W380i - készülék...

Sony Ericsson W380i - készülékről van egy kérdésem. Leírná valaki, hogy az sms rendszer, illetve billentyűzet hogy működik?

Figyelt kérdés

Kutattam neten, de nem találtam sem megfelelő képet, sem megfelelő leírást. (Ha talál valaki, nyugodtan linkelhet is.)

Igazából az érdekel, hogy a szóköz, a különleges karakterek (@, &, $, * stb.), illetve az írásjelek hol helyezkednek el a billentyűzeten, és hogy maga az üzenet funkció hogyan van felépítve.

Akinek ilyen telefonja van, vagy látott már közelről (tartott a kezében), kérem, írjon nekem egy kis bemutatót róla.

A többi funkcióról is bátran írhattok, bár a zenelejátszásról már eleget olvastam.


2009. júl. 2. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég jó teló,én egy éve gyűröm,nagyszerű.Az akksi alapesetben sz*r azt cserélni kell de amúgy jó.Áttekinthető,viszonylag okos
2009. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az eredeti kérdésem főleg a billentyűzetre, illetve karakterek elrendezésére vonatkozott... De azért annak is örülök, ha leírjátok az véleményeteket.

Csak kérlek, azt mondjátok el, hogy hol helyezkednek el a karakterek, és hogy működik a billentyűzet. Köszi!!

2009. júl. 2. 21:50
 3/6 anonim válasza:
2009. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21:54 - megnéztem a linket, tök jó, meg minden, de pont a lényeget nem tudtam belőle kideríteni. Hol van a szóköz???

Hiába kattintgattam akárhol a billentyűkre, egy szem karaktert nem írt ki. Innen fogva nem tudom, hogy a 0, az 1, vagy a bal fölső sarokban lévő billentyű, vagy a # helyén van -e pl a szóköz, és hogy ha kérdőjelet akarok írni, akkor az 1-et kell -e nyomogatnom, vagy a 0-át.

Szóval

Valaki KÉREM, írja le, hogy hol helyezkednek el a karakterek!!!!

2009. júl. 2. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom senki nem érti a kérdést. Sok észlény.

Nekem is ilyen telóm van ;) leírom ;)


Különleges karaketerek az 1es gombnál vannak, a szóköz a kettőskeresztnél, és a *-al válthatsz kis és nagybetük között.


Az üzenetfunkció felépítése ugyanolyan mnit az összes többi telefoné, igy nehéz elmagyarázni :)

2009. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:38-as: Köszönöm, igen, erre gondoltam. :) A dolog pikantériája, h azóta már döntöttem egy másik telefon mellett. Vagyis nem is én, hanem ajándékba kaptam, és nem erre esett a választás. De azért köszönöm a válaszodat. :)
2009. júl. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!