Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wc-be esett a Samsung galaxy...

Wc-be esett a Samsung galaxy s III -as telefonom. Bekapcsol, de az érintőképernyő nem reagál semmire. Mit tegyek? Van esély rá hogy működni fog?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szarás közben se tudod letenni? Troll.
2012. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MaXXeGee ***** válasza:
Nem igazán, sőt, ez nem is garanciális, mert van benne egy indikátor, és abból látják, hogy vízbe esett. szóval bukta, remélem anyu megdícsér hogy szarás közben is fészbukolsz :D
2012. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igen, elég komoly összegekért javítják meg, tekintve, hogy zsír új és ráadásul egy felső kategóriás telcsi. Ha az indikátor elszíneződött, akkor buktad a garit, sajnos.:( Talán pár Mátyás királyért "eltekintek" tőle, ha épp olyan szervízeseket fogsz ki, de állítólag fényképekkel és jegyzőkönyvvel kell dokumentálni minden egyes lépést..(Pl.: Szétszedés, szétszedve, hiba feltárása, sérült/rossz alkatrész kivétele, új berakása, összeszerelés.) Szóval egy komplett fotósorozatot készíthetnek róla, ami bukta, de nem biztos, hogy a Samsung márkaszervízben is így csinálják. Sok szerencsét!

Remélem az én S3-amnak nem ez lesz a sorsa..:/

2012. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy s 3 ?! Én egy ilyen telefont még ki se mernék szedni a csomagolásából nem hogy a wc felett lóbájjam xD

Egyébként jó?

2012. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3. válaszoló vagyok. *eltekintenek
2012. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az értelmes kommenteket!

Szerencsére a telefon egy éjszaka alatt kiszáradt és tökéletesen működik!:)

2012. júl. 7. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem való neked ilyen drága telefon, remélem leütnek és ellopják tőled.
2012. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thorgyan válasza:
nem vagy egyedül ugyanígy jártam a minap :D bár nekem a zsebemből esett a wcbe... de nem reagál az érintője
2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!