Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom egérként használni a...

Tudom egérként használni a gamepad-ot?

Figyelt kérdés

Kérdésem:

Tudom e egérként használni a...

...gamepad-ot ? Saitek, sima kontroller, PS3/PC kompatibilitás.


...az érintős telefonomat ? (Samsung Galaxy S Plus)

Ezt úgy képzeltem el, mint egy laptopba épített egeret: húzgálom rajta az ujjam, és a gépen mozog az egér.


Ezeket meg tudom oldani valamilyen programmal ? Ha igen, légyszi írjatok egy program nevet, vagy küldjetek róla linket !



2012. ápr. 16. 16:53
 1/4 anonim válasza:
Én szerintem nemnagyon :S de google a barátod nézz utánna ;)
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisz2 válasza:
A kontrollerrel meg lehet oldani.Nekem Xbox360/Pc-s kontrollerem van ,én xpadderel kötöm be.Sztem ezzel menne de ha nem akk még ott a Joytoken.
2012. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az xpadder nem működik, hibásan fogja fel a kontrollerem funkcióit. fel csak a fel nyíllal jó, le csak a lefelé nyíllal. De jobra és balra pedíg csak a minijojstick-al lehet vezérelni.. katasztrófa

A másikról, amit utoljára írtál, még nem hallottam, kipróbálom.

2012. ápr. 17. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:
eXtra köszi ! A Joytoken nagyon jól bevált, már használom is játékokban ! Nagyon jó, mertt így egyszer kell konfigurálnom a Gamepadomat, és kész is, nem kel minden játéknál külön megszoknom :) De akár rengeteg profilom is lehet :)
2012. ápr. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!