Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy egyik oldalán...

Hogyan lehet egy egyik oldalán USB, másik oldalán 2,5 mm-es jack kábelt?

Figyelt kérdés
van egy régi telefon adatkábelem, és egy Nokia 2,5mm-es jack-es fülhallgatóm,ezeknek vágtam le a szükséges részét, hogyan lehet összekötni?
2012. júl. 6. 16:02
 1/10 MaXXeGee ***** válasza:
És attól mit remélsz, ha összekötöd ?:D
2012. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adatátvitelre és töltésre kellene használnom,régen megvolt, csak sajnos elveszett
2012. júl. 6. 16:08
 3/10 MaXXeGee ***** válasza:

Hát az érdekes lesz. A számítógépen 3.5 -ös jack van, de hiába is dugod oda, az a hangkártya ki és bemenete. Ha az USB felét dugod a gépbe, akkor meg a telefonnak a fülhallgató kimenetére dugod a másik felét, ahol megint nincs adatkommunikációs se töltés.

Én ennek így nem látom értelmét :)

2012. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

valami ilyesmire lenne szükségem:


[link]



Én sem értem a működését, de ilyen kell :)

2012. júl. 6. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Végülis csak a megfelelő kábeleket kell összekötni és kész a mű. Viszont, ha ez nem sikerül, akkor a kábelen kívül más is a kukában fogja végezni.
2012. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, és melyikek a megfelelő kábelek? :)
2012. júl. 6. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbántani, de max 1000Ft-os tételről van szó. Megéri ennyiért kockáztatni?


Itt 200Ft-ért veheted meg

[link]

2012. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MaXXeGee ***** válasza:
Jó, de most már árulja el valaki, hogy ez mégis, mi a szarra jó.- Már elnézést de nem értem, a Jack csatlakozónak mi köze az adatátvitelhez és a töltéshez ? hogy oldották ezt meg ? az adatátvitelhez 2 kábelér, a töltéshez 2 .. és a jack összesen 3 pólust tud ... valaki, okosítson fel :D
2012. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

IceCube, nem megbántás ez, köszi, hogy találtál egy olyan oldalt ahol van (amit linkeltél az 3,5-ös de találtam 2,5-öst is). Eddig csak külföldi oldalakat találtam


Azt, hogy hogyan működik arról fogalmam sincs, egy ilyen belső memóriás térfigyelő kamera, vagy valami hasonló, ismerősömé, pontosan nem tudom megmondani.

2012. júl. 7. 01:41
 10/10 MaXXeGee ***** válasza:

Jaaa ... hát én végig azt hittem banyek, hogy egy telefonhoz kell , és ez akarod adatkábelként használni :D

De ahogy elnézem, nem csak én értettem félre :D Nagyban elő tudja segíteni a megfelelő választ, ha minél részletesebben leírják, hogy mit is szeretnének, és mi a végcél :) Ezt legközelebb ne felejtsd ki :)

2012. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!