Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem a boot képernyőnél...

A gépem a boot képernyőnél folyamatosan újraindul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!


Windows7-em van,

és folyamatosan újraindul, hogyha elér a bootképernyőig. Fogalmam sincsen, hogy mit tegyek. EDdig még működött úgy, hogy a telepítő lemezt beraktam, és rendszer visszaállítást csináltam (most már ez sem segít). Nem tudok mit csinálni. Kérlek segítsetek.


Üdv Radeon



2012. júl. 10. 17:55
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
Nyertél egy újratelepítést, sok sikert :)
2012. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam, csak a C-n van még egy-két fénykép és dolog ami kellene nagyon!! --> nem formatálhatom le..

(Tudom hogy hülyeségoda bármit is tenni!! )

2012. júl. 10. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Indításkor nyomogasd az F8-at, és a megjelenő menüből válaszd ki az automatikus újraindítás kikapcsolását. Utána indításkor meg fog jelenni a blue screen, nem fog újraindulni. Az alapján talán meg lehet állapítani, hogy menthető-e még.


2. Ettől függetlenül a fájljaidat bármikor kimentheted tetszőleges linux live CD-vel vagy kaspersky rescue disc-kel. Utóbbihoz link, mert ez a legegyszerűbb hozzá nem értőnek: [link]

2012. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!