Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Motorola DEFY MB525 - Telefono...

Motorola DEFY MB525 - Telefonom Folyamatosan újraindul. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Eddig az IGO-n kívül minden programot csak a Market alkalmazással töltöttem le. Nem csináltam semmi különösebbet a telefonnal sem. Ma adtam neki egy "Factory data reset"-et. Minden ugyanaz volt mint új korában. Morotola account, google stb.

10-20 másodpercenként ad egy hangot rá kicsivel újra is indul. A hang után nem lehet lenyitni a "notifications" ablakot sem. Mi lehet a baja? Helyre fog jönni?



2012. jún. 17. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen kiindulva tegyél rá egy Cyanogenmod-ot, mert a gyáriból még a 2.2 is elég harmatgyenge:


[link]


De tényleg PONTOSAN azt csináld mindig, amit ír, ne hagyj ki semmit, mert nem fog működni.

Gyárival nekem egy csomó programra behalt, belassult, újraindulgatott. CM7.1-gyel is kb tökéletes a teló, most CM7.2 van, ezzel nem annyira jó, de a gyárinál fényévekkel jobb.

2012. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a probléma hogy ez csak MB525 a leírás pedig MB526-ra szól. az már Defy+


És ha lehetséges megtartanám a gyári beállításait.

2012. jún. 17. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez alapból egy Defy (MB525) leírás, de mivel nem sokban tér el a Defy+ (MB526) telepítése sem, ezért írják külön, hogy annál mire kell pluszban figyelni.


Gyári beállítások mellett esetleg egy cache törlést javaslok (az is van a leírásban, hogy hogyan kell). Ha meg nincs fent legalább a gyári 2.2 (Froyo), akkor azt azért tedd fel (szintén leírás).

2012. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Cache törléssel annyira helyre jött, hogy csak a Wifi bekapcsolása után csinálja az eszét.


Újra tenni pedig még nem szándékozom. Ahogy elnéztem a leírást elég vészesen hangzik. Nem szeretnék megválni a telefontol.


Valami egyéb megoldás nem létezik? Szerintem valami egyszerűbbnek is lennie kell.

2012. jún. 21. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!