Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan hozzam helyre?

Sürgős! Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen vagyok...

Nemrég kiírtam egy kérdést, mert problémám volt a windows frissítések telepítésével ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes.. <-- EZT NEM FONTOS ÁTNÉZNI.

Szóval ott javasolták az advanced system care programot, amit azóta már letöröltem a gépről, de sajnos belepiszkált a dolgaimba.


Amit eddig észrevettem, hogy a firefoxból eltűntek a dolgaim, visszaállt eredeti állapotba, mindenen elveszett, a read it laterhez tartozó oldalak is, ami nagyon nagy probléma nekem!


Próbáltam rendszer-visszaállítást csinálni, de nem található egyetlen visszaállítási pont sem (gondolom az ASC azokat is törölte, pedig ilyesmit direkt nem állítottam be rajta, csak a frissítéses részt).


Kérlek segítsetek, most mit csináljak? Nem akarok már mást, az egész nem érdekel, csak kapjam vissza a régi állapotot.


Próbáltam a Recuva nevű programmal is, de nem tudom mit kell pontosan visszaállítani, illetve megkérdezte, hogy hová és a visszaállítási pontok helyét sem tudom.


Légyszi, segítsetek már nekem, így is akkora szívás, ami történt...



#Windows #Windows XP #rendszer-visszaállítás #eltűnt rendszer-visszaállítási pontok
2012. júl. 11. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam a Firefoxban megnyitni a könyvjelzőket és ott beállítania visszaállítást, de sajnos nem segített az sem. :(

Próbálok addig nem csinálni semmi komolyabbat, hogy ne írja felül a rendszer az esetleges fájlokat. Remélem tud valaki segíteni (aztán többé inkább nem töltök le semmi olyan programot, amit nem ismerek)!

2012. júl. 11. 00:26
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben beírtam pár dolgot a címsorba, elvileg a könyvjelzőim még megvannak, viszont nem jelzi a ffox. Lehetséges, hogy a Read It Later is megvan még valahol a háttérben? Sajnos csak itt a gépen használtam, nem volt szinkronizálva meg ilyesmi, tehát nem volt mentve (évekig nem gondoltam, hogy szükség lenne rá, sosem történt még ilyesmi).
2012. júl. 11. 00:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, úgy tűnik sikerült összekukáznom a legszükségesebbeket.

A könyvjelzőket kimentettem (vagyis remélem jó lesz a mentés később), a jelszavaim nagyjából megvannak, a read it laternél csináltam most fiókot és a netes felületen volt mentés opció, így elvileg az is megvan. A kiterjesztéseket, bővítményeket nem tudom, hogyan lehet lementeni, így azoknak a nevét leírom és majd újra megkeresem...


Szóval azt hiszem már nem kell segítség, mert most elkezdtem átnézni a mappáimat, kiírogatni és törölgetni, mert ez most úgyis elindított egy lavinát és úgy döntöttem, inkább újratelepítem a gépet a napokban (inkább hetekben).


De azért ha valakinek van valami ötlete nyugodtan írjon, mert nem sikerült visszaállítanom sehogy sem, tehát végül is megoldást nem találtam és most sem értem miért történt mindez (az ASC-vel direkt nem csináltam semmit, csak a windows frissítések négyzetét jelöltem be, semmi mást, azt hittem így nem módosít semmit).

2012. júl. 11. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!