Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon hangos a számítógépem...

Nagyon hangos a számítógépem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most tettem vissza a helyére ki van porszívózva, de marha hangos. 3 venti van benne de így is...Mit tegyek, megőrjít a búgás.

Ja úgy segítsetek hogy nő vagyok szóval nem valami hozzáértő szaki.

Kéne venni erősebb ventit vagy mit? Lehet hogy csak a meleg miatt és majd elmúlik?

köszi


2012. júl. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez nem árt hozzáértőnek lenni, mert a BIOS-ban lehet állítgatni a ventillátorok fordulatszámát, de nem mindegy, hogy hogyan. Ha van hozzáértő ismerősöd, akkor őt kéne megkérned, hogy segítsen.
2012. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

porszívózta ? :O grat!

Nagynyomású sűrített levegőt szoktak használni, nem porszívót, ajánlanám figyelmébe. Az alaplapot, és a hűtőt is ezzel kell tisztítani. A ventilátor fordulat száma terheléstől függ.

Egyébként a processzor hűtőt is le vette ?

2012. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a processzor hűtője lehet a hibás, mert általában azok szoktak búgni. Milyen processzora van, akkor tudnánk ajánlani jó minőségi hűtőt.
2012. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Az a baj hogy fogalmam sincs, de találtam itthon egy Cool master ventit vadi új.

Olyan porszívóm van ami kifelé fúj nem csak szív szóval kifujtam belőle a koszt....


Na és akkor a szőke nős válasz: fogalmam sincs melyik a proci és hogy milyen..:-S

2012. júl. 11. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:

nem mertem levenni semmit:-S

Viszont találtam itthon egy új Cool Master hűtőt...

2012. júl. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!