Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon hangos számítógépem!...

Nagyon hangos számítógépem! Hogy lehetne halkabbra venni?

Figyelt kérdés
Venti ilyenek kitisztítva,valami program kéne.Az se érdekel,ha kisebb lesz tőle e a teljesítménye,mert nem játszom,nem nézek 1080p-s HD videókat,csak néha zavarja a barátnőmet,amikor ő aludna.
2010. máj. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kell a zörgő ventillátorokat cserélni. Hogy gondolod programmal halkabbá lehet tenni őket? Ha kikoptak a golyóscsapágyak csak csere segít.
2010. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor vizhűtés, az asszem hangtalan. De sokba kerül...
2010. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te számítógépezel, amikor ott fekszik a barátnőd?
2010. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is gepezek mikor barátnőm alszik,ki akar napi 10 órát aludni pff, na mindegy.

Én úgy oldottam meg,hogy egy eszközre (fogalmam sincs hogy mi lehet,volt rajta egy venti és egy potméterrel állítani lehetett a sebességét de elfoglalt 1 pci v. valamilyen slotot) rákötöttem a procit.

A könnyő megoldást nem ismerem, de kb a leghangosabb a táp és ha annak a hűtőjére rékötsz egy ellenállást, ez egy kis számolást igényel meg vigyázni is kell mert leégetheted a tápod.

2010. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!