Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régebb óta Call Of Duty...

Régebb óta Call Of Duty 4-ezek, de különösképpen eddig nem izgatott a dolog, de most már egyre jobban, hogy régebben majdnem 250 fix fps-em volt, most meg körülbelül 50 fps-em van. Talán elromlott a gépem? Help

Figyelt kérdés
grafikánál le van véve szinte minden, szóval nem grafika gond lessz!

2012. júl. 13. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kártevö.

Vagy V-sync nincs bekapcsolva? (bár 50Hz az nem valami jó monitor beálitás lenne...)

igen lehetséges hogy valami meghibásodott ha nincs szoftveres probléma

2012. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sün18 ***** válasza:
Probáld meg kitakaritani a gépedből a port az is sokat levisz az fps-eden.
2012. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alaposabban utána néztem és azt írták a Hertzet állítsam át 60Hzról pl.: 120-ra, mert a monitor nem engedi hogy több fps em legyen.

Nos ezt is akartam tanni, de mikor átállítottam ezt a hiba üzenetet kaptam: "Input Not Supported" ezt én értem hogy mit jelent csak nem tudom mit kezdjek vele!

Ha tudjátok komment plz

2012. júl. 17. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ne Hz et ne állitsd át:D tönkreteheti monitorod


V-sync et kell meg keresned videokártya beálitásaiban és ott de távolról nemtudok ebben segiteni ez minden tipusnál változik mi hol van

és lehet hogy játékban van bekapcsolva

probálj ott keresni ahol laksz valami hozáértöt ezt neked elintézi semmiért is egy redes ember

vagy max. kér egy sört vagy ilyesmit


persze ha nem ez a probléma akkor már komolyabb gondok lehetnek


amugy irod hogy grafikánál le van véve minden

V-Sync et nézd meg ha van oylan ne legyen bekapcsolva

én ennyit tudtam csak mondtani sajnos

2012. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!