Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik el a gépről a...

Miért tűnik el a gépről a windows/system32/config mappában található 5 fontos fájl (system, default, sam, software, config) egyike?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult már és nem tudom mi okozza! a HDD-n van 2 bad sector, azokat elkülönítettem (nem formáztam meg azt a részt) tehát nincsenek használatban. Leellenőriztem, nem született több BAd Sector. Mégis mi okozhatja?

2012. júl. 16. 21:04
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

vírus?

Vagy futtass HDD regeneratort, az lezárja csak a hibásszektorokat

2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a HDD regenerátor, ez ha jól értem csak a kérdéses bitet jelöli meg, mint használaton kívülit? Ezzel gyakorlatilag minimális telületvesztéssel lehet kiküszöbölni a hibát?!


Nem lehet vírus, a gépnek nincs internet hozzáférése. csak játékra használják,

2012. júl. 16. 21:22
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
Igen, pontosan jól érted, lezárja azt a szektort, csak a hibásat, és azt nem használja többet.
2012. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MaXXeGee ***** válasza:
Amúgy attól, hogy a gépen nincs internet, még nagyon sok játék CRACK tartalmaz trójait, vagy pendrive-on elég gyakran be szokták vinni az autorun.inf és a fun.xls.exe fájlokat.
2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!