Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kódot kér a telefon a...

Milyen kódot kér a telefon a bluetooth kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Laptopra akarom átrakni a mobilról a képeket. Odáig meg is vagyok,hogy bekapcsolom a bluetooth-t (mobilon), érzékeli is a laptopot,de vmi kódot kér. Hol keressem ezt a kódot? Köszi a segítségeteket!:)
2009. júl. 13. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mindkét helyre egyforma kódot üss be, lehet akár 4 db nulla is.
2009. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár annyi is elég szokott lenni,hogy mindkét helyen egy darab egyest megadsz.
2009. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy biztonsági funkció, te választod ki a kódot,mind2 készülékbe ugyanazt üsd be. Van ott olyan is aztán hogy a továbbiakban is legyen-e azonosítás kérés a ,itt célszerű NEM-et adni és többet nem zargat ezzel ..a windows
2009. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A laptopon hol adjak meg kódot?
2009. júl. 13. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Indítsd el a Bluetooth programját,többféle képpen is lehet.

Startgomb--programok--kellékek--kommunikáció--Bluetooth, vagy amit küldenél képet arra jobb klikk--küldés --bluetooth--és indul a program

2009. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát elég nehézkes volt,mert csak jobboldalon lent írta ki,hogy mivan,és arra kellett mindig újra kattintanom,de sikerült megadni a kódot,meg úgy mindent!:) csak angol volt az egész,nekem meg nem erősségem,de megoldottam, köszi a segítségeet!:)
2009. júl. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!