Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a billentyűz...

Bia97 kérdése:

Miért nem működik a billentyűzetem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A nővérem egyik nap a billentyűzetem kipróbálta a saját gépéhez és mikor vissza dugtam a gépbe akkor nem reagált semmit, pedig telepitettem a varázslót vagy mit mikor észlelte a gép hogy csatlakoztatva van, még újra is inditottam számtalanszor, de nem tudom használni a billentyűzetet, még a másik USB-set is kipróbáltam de az sem működik igy már jó ideje képernyő billentyűzetet használok. Lécci segitsetek! Mit tegyek? (A bunkók ne irjanak!)

2012. júl. 17. 16:13
 1/9 MaXXeGee ***** válasza:
Biosban keress olyat hogy USB KEYBOARD ÉS állítsd [ENABLED]-re :) Utána működni fog :)
2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az a Bios? : S
2012. júl. 18. 08:57
 3/9 MaXXeGee ***** válasza:
Na így nehéz lesz ...
2012. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azt mond meg mire menjek...
2012. júl. 18. 17:39
 5/9 MaXXeGee ***** válasza:
Az a baj, hogy be kellene dugni egy PS2-es billentyűzetet, és a gép bekapcsológombjának megnyomását követően "nyomkodni2 az f2 illetve a DEL billentyűt, amíg egy beállításai lépernyű be nem jön, itt kellene kikeresni amit először mondtam.
2012. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hiába nyomogatom az f2-t meg a delete gombot ahogy mondtad...ne hozza be amit kéne, pedig rendesen be van dugva a gépbe... :(
2012. júl. 19. 09:14
 7/9 MaXXeGee ***** válasza:
De NE az USB-s billentyűzettel próbált, azt akarod majd most bekapcsolni, hogy menjen :) Sima PS2-es (gömbölyű, lila dugós) billentyűzettel csináld, és ahogy megnyomtad a gépen a power gombot, egyszerre kezd el nyomkodni :)
2012. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem az USB-set próbáltam, hanem azt amit mondtál...
2012. júl. 20. 07:36
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha az USB-set próbálom? Mert annál beadja amit irtál, de annál is ugyanazt kell keresni? Mert azt sajna nem találom..:( mindenhol megnéztem... :/
2012. júl. 22. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!