Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy játszok és...

Miért van az, hogy játszok és egy idő után elkezd akadozni fagyoskodni meg ilyenek? Nem is tudom, hogy mi hez hasonlitsam, mint ha beakadt volna a lemez és ugyan azt a 1 másodpercet játszaná ujbol és ujbol.

Figyelt kérdés
s
2012. júl. 20. 00:23
 1/9 anonim válasza:
na mitől?
2012. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevés RAM és/vagy túlmelegszik a proci. Ennyi részletből nem lehet jobban megtippelni, mivel a konfigodat még véletlenül se írtad le, meg hogy mivel játszol.
2012. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hazardteam ***** válasza:
Ha jól értem, "ráfagy" a képernyőre, a hang meg ismétlődik végtelen ciklusban, míg ki nem nyomod a gépet? Mert akkor a videokártyád melegedett túl.
2012. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor a videó kártya? áh:S és mit tehetek az ellen, hogy tul melegedjen?
2012. júl. 20. 10:46
 5/9 Hazardteam ***** válasza:
Jó de ÍGY csinálja, vagyis erre értetted, ahogy írtad?
2012. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi lemarad a ne melegedjen tul. vagy hogy tudjamlehüteni ha nincs alkatrészem
2012. júl. 20. 17:31
 7/9 Hazardteam ***** válasza:

Nem tudom.. ha nincs alkatrészed hozzá, meg nem is nagyon tudod mit csinálj vele. Legegyerűbb, bár nem túl "kifinomult" megoldás, ha leveszed a gép oldallemezét és egy kicsi ventilátort ráirányítasz. Persze ez csak nagyon nagyon szükségmegoldás, hosszú távon nem valami jó..


Valami ilyesmire célzok: [link]

2012. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hazardteam ***** válasza:
Ha kicsi vagy, meg nincs ilyenekre módod, akkor inkább ne nyúlj semmihez, mert könnyű tönkretenni, meg nem szabad belepiszkálni..
2012. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:S akkor ha haza jön a bátyám akkor hát ha tud valamit kezdeni. kopogjam le ablakmodba éátvoltottam lejebb vettem 1-2 dolgot igy nagyábbol jobb de még pár dolgodlejebb veszek
2012. júl. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!