Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dvd-Rw írásakor hétszer annyi...

Dvd-Rw írásakor hétszer annyi ideig tart ugyan annak a fájlnak az írás (4x sebességnél), mint egy másik lemezen. Miért? Teljesen új a lemez.

Figyelt kérdés
Mindkettő 4x-esen írható. Csak az egyiknél rövid lezáró szakasz felírását is csinál, ami aztán eltart 5percig, ezt a másiknál nem.
2009. szept. 1. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyagminőség miatt van... a jobb lemezeket jobban kezelik a meghajtók, a rosszaknál pedig megszenvednek néha...
2009. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja, é persze, ha frissíted az író fimrware-t akkor lehet jobban megy majd a dolog...
2009. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam a firmware-ra, megpróbálom. A lemez Verbatim amúgy, vastag tokos, fóliás, zárjegyes...szóval elvileg jó minőség...a frissítést megnézem.
2009. szept. 1. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már írás előtt a teljes formázást? Ha már sokszor írtad újra és csak letörölted a régi file-okat vagy csak egy gyors formázást csináltál akkor érdemes teljesen megformázni a lemezt.
2009. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha a teljes törlésre gondoltál, igen megcsináltam. Erre gondoltál? Amúgy firmware a legújabb...sajnos:(

Köszi!

2009. szept. 1. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
ööö..hülye kérdés, mind a 2 verbatim és mind a 2 azonos? mármint mind a kettő DVD-RW vagy DVD+RW? mert a +- miatt lehet felírási különbség, mert más technológia kicsit...
2009. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyik Tdk, ez működik jól, de ez régi 3 éves. A mostani tdk-kal hasonló problémám volt, ezért vettem verbatimot, de sajnos ezzel is így jártam. Dvd-rw-k amúgy, próbáltam +rw-t, az meg 3 írás után elromlott. Külső LG íróm van gsa-e40...

Most próbálok régi dvd-t szerezni...használtan:(

2009. szept. 1. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Felraktam az Ashampoo-t, azzal érdekes módon sikerült...ti értitek ezt? Néró 6-ot használok.
2009. szept. 1. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
nero 6 már régi..lehet azért lassul meg...
2009. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!