Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma vettem egy netbookot....

Ma vettem egy netbookot. Hogyan vigyázzak az akksijára?

Figyelt kérdés

Kb másfél órája van bekapcsolva,töltőn van,de közben használom,mert rakom rá a programkat,amik kellenek...Evvel nagyon ártok neki?

Hogyan használjam,hogy az akksija minél később menjen tönkre?



2012. júl. 20. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz, hogy el ne lopják....:)


Nincs vele semmi tennivalód. Lényeg, hogy ha van rá mód töltőről üzemeltesd, csak akkor használd akkuról ha elkerülhetetlen, vagy valamiért problémás. Nem kell már ezekhez szakérteni, csak használni.

2012. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor hálózatról használom kivegyem z akkut,mert valahol azt olvastam,hogy úgy jobb,mások szerint meg nem...Most akkor melyik?
2012. júl. 20. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell kivenni. Lehet, hogy van minimális előnye, de a macera nem ér annyit. Ha benne tartod, állandóan jól feltöltve van az akku használatra készen. Áramszünet esetén is hasznos, ha benne van, a gép zavartalanul üzemel tovább.

/ és az, hogy nem árt neki, az saját tapasztalat, nem innen-onnan hallott mendemonda. 4 éves a laptopom, az akku remek állapotban van, soha nem vettem ki a gépből/

2012. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!