Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ezt ki? Hiszen...

Miért írja ezt ki? Hiszen eredeti lemez. (Sims2)

Figyelt kérdés
Sims 2 Nagyvárosi Életet akarom telepíteni de azt írja ki, hogy "Hiba történt az xy fájlok másolása során." Nem emlékszem a nevére, hogy milyen fájl de szerintem nem lényeg. És nem engedi tovább telepíteni. Nem mi vettük csak kölcsön kaptam de akitől kölcsön kaptam az fel tudta telepíteni? Most akkor az én számítógépemmel van a baj, vagy a lemezzel?
2012. júl. 20. 13:37
 1/2 magyar000 válasza:

Szerintem a lemezzel!

Nekünk régen az volt hogy a telepítés közben egy "*"-al jelölt fájlhoz ért és ott megállt!

De ha eldurvul a helyet akkor csak ba*d oda a földhöz és dobd ki xD.

2012. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is először azt írja ki: "Support *.*" Aztán meg a fájl nevét és leáll, mert hogy vírust talált. DE az a fájl indítja el a lemezt. Akkor most nem udom mi van. Apa azt mondta, hogy lehet a gép a vírusos. DE majd elviszi a lemezt a számítógépeshez és megkérdezi.
2012. júl. 23. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!