Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Computer Imperium ( www.pc-out...

Computer Imperium ( www.pc-outlet.hu ) -nál érdemes e számítógépet venni? ( Asztali )

Figyelt kérdés

Tudom, elég sokan tették már fel a kérdést, de ott egy-két válasz érkezett csak rá.. Azt szeretném hogy ide Rengeteg vélemény és tapasztalat érkezzen, mert tudom hogy alkatrészenként jobban megéri. Esetleg még annyit hogy ha a Nem győz, összeállítanátok nekem egyet max. 120 - 130k -ért?


A válaszokat, segítséget előre is köszönöm. :D



2012. júl. 23. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes!!! ipon-on vagy pcx-en sokkal jobbakat összetudsz rakni magadnak vagy egy hozzáértővel!
2012. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olvastál ténleg akor biztos nem lelted részletes komenteket...

nos 130 as kategóriában általában nem szokot játékra alkalmas gép lenni

.

általában árban jóval jobb gépet öszerakhatsz

.

általában tápegység roszminöségü még ha chieftec is egy gpa vagy iarena ami azért nem ajánlot kategória

.

sokszor aránytalanul és értelmetlenül vanak öszrekva és egyéb hardvererk is úgy kilógnak a konfigból hogy csak na mármint nem ajánlot kategóriák

.

kérdés az mért akarsz onan rendelni?

mért jó az ha majdhogynem zsákbamacskát kapsz ami már a felületes leirásukból is láthatóan gyenge lesz mindenhez és emelet még nem is minöségi alkatrészek hanem amit raktár söpréskor találnak egybe dobálják

.

leirhatnád magyvonalakban hogy onan mely konfigot gondoltad megveni és hogy mire használnád

2012. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem! Ezek az előre összerakott gépek nagyon gagyik, főleg itt, aránytalan, az egész parasztvakítás!


130k: [link]

2012. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

FSP Hexa 400W

Nec vagy Samsung OEM Optikai meghajtó olcsóbb is és jobb.

és ugy tökéletes lesz 130ezerböl

2012. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak:


[link]


Egy ilyesmire gondoltam, játékokra használnám, kifejezettem Gamer PC egyszerűsítve: Valami olyan amin elfut a GTA IV Very High -en. :P


Mondjuk a Pc-Outletnél furcsálom hogy egy i3 -ast 3.3Ghz -sra turboztak..


Az iPon -t meg próbáltam de az a baj hogy nagyon nem értek az ilyen nevekhez. :S Én csak annyit tudok hogy Ghz Mag Ram Vidikari :D Nevekben nem vagyok járatos.


Nem tudna valaki összeállítani egyet ami olcsó, megéri, és megfelel a fent írt elvárásoknak?

2012. júl. 25. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!