Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes elmenni a Premier...

Érdemes elmenni a Premier Outlet Centerbe Budaörsre? Tényleg sokkal olcsóbbak a ruhák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:54
 1/7 anonim válasza:

Háát, kinek mi az olcsó. Pl. egy kabát 200E helyett csak 150E-be kerül...

Amúgy vannak jó akciók, de sztem nem olyan olcsó.

2011. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát.. ha megengedheted magadnak hogy a 9999 ft-ról le van értékelve 6-7-ezer forintra egy termék.. akkor menj, nekem még ez is k.. drága.
2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már ott Converse téli csizmát 2900 ft-ért, Convers táskát 7000 ft-ért, ami máshol 20 ezer forint, Puma cipőt 3000 ft-ért. Ki kell fogni a jó akciókat, szerintem érdemes.
2011. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alapból olcsóbb valamennyivel, de tényleg ki kell fogni. szerintem megéri.

én vettem ott 26 ezer helyett 15 ezerért kabátot, de vettem már szintén 26 ezer ftos kabátot 6000-ért is..(de ott nagy mázlim volt mert már csak 1 db volt azért volt szerintem annyi)

30ezres csizma 14-ért (sajna méretben már gondok voltak)

szóval ha ilyen árak szóba jöhetnek akkor simán megéri..

de van amikor még külön akció is van..akkor jobban megéri..

én ajánlom :)

2011. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kell fogni, általában amiből már csak 1 db van, az még a vidéki árakhoz késest is nagyon olcsó. Viszont, ha nem pesti vagy, akkor így is drágának fogod találni.
2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos, elmentünk. Méregdrága!!!! Igazából a Líra tetszett, és a Budmil. A többi nem e világra van kitalálva! 112000 egy kabát, vicc!

Köszönöm a hozzászólóknak a hasznos információt!

2011. febr. 8. 10:58
 7/7 anonim válasza:

Első vagyok: én mondtam, viszont vmiért mindig felnézünk... :-)

Azért vettem ott már 3000-ért nagyon klassz retro felsőt, meg az uram 2000-ért retro baseball sapkát. Tényleg ki kell fogni!!!

2011. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!