Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akinek...

Miért van az, hogy akinek iphone-ja van, elkezdi osztani a samsung galaxy s 3-at anélkül, hogy bárki rosszat mondana az iphone-ra?

Figyelt kérdés
Tehát nekem samsung galaxy S III-am van, és ha meglátja olyan , akinek Iphone-ja van, mindjárt neki áll oltani az enyémet, és védeni az iphone-t anélkül , hogy bárki bármi rosszat mondott volna az iphonra... nem értem, valaki?

2012. júl. 24. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, ha valaki rosszat mond az iPhone-ra, akkor már más, ha az iPhone-os is "szidja" a másikat?


Nekem iPhone-om van, próbáltam a Galaxy S3-at, és azt mondom, nem rossz telefon az egyáltalán, mondjuk nekem túl nagy. Egy ideje ismerem valamennyire a Galaxy S2-t, és úgy találom, nem ad annyi pluszt az S3, hogy érdemes lenne annyival többet fizetni érte, de aki azt veszi, tegye csak nyugodtan. Amikor a kezembe vetem az S2-t, azt mondtam, ez nem is rossz, megvannak az előnyei. Jó dolog például, hogy minden app ingyen van rá, és még flash is van rajta (ez a két legnagyobb előnye). Ha valaki nekem az iPhone-ról negatívan beszélne, és igaza lenne, azt tudnám mondani, hogy ez sem tökéletes, mint ahogyan semi sem, de én azért választottam, mert engem kiszolgál (tény és való, hogy nevetséges, hogy egy rohadt rádió vagy flash-támogatás nincs benne, de én úgy vettem meg, hogy ezeket végiggondoltam, és elfogadtam). Ugyanígy el tudom mondani a véleményemet az androidos telefonok hátrányairól is. Különben is, mi köze van másnak az én telefonomhoz? Használja a magáét mindenki, vegyen oylat, amilyen tetszik neki.

2012. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy miért csak az szídja, akinek iPhone-ja van. De én nem mondtam se előnyt se hátrányt iphonre , nem is törődtem telefonvásárláskor azzal, hogy jobb e, rosszabb e, ez tetszett ezért ezt választottam, és én is így gondolom, hogy minek szídni a másikat, mindenkinek a sajátja a jó, akkor törődjön azzal!
2012. júl. 24. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobb nem is foglalkozni vele, ha nem tudja rendesen elmondani a véleményét. Szerintem meg lehet vitatni, hogy kinek mi tetszik és nem tetszik a telefonban, de azt tegyük normálisan, és akkor, amikor arról beszélünk.


#1

2012. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én igazából eddig 1x sem akartam vitatni, csak letámadtak, hogy " jaj az iPhone jobb" oké legyen jobb, de miért kell hangoztatni? Na mind1, igazából csak ez nem az első eset, de jó lenne ha mindenki így reagálna mint ahogy most te! Köszi a választ
2012. júl. 24. 00:45
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

sokan csak a nev miatt vesznek ajfont, halvany fingjuk sincs hogy mit tud, utanna meg osszak az eszt hogy ok mennyire menok es hogy nekik van penzuk ajfonra es hogy milyen gaz hogy neked csak XYZ-d van

nem kell komolyan venni oket

2012. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondom, szerintem nem érdemes az ilyen embereken idegesíteni magunkat, mondja csak, ha jól esik neki.


Utolsó: Mert a Galaxy S3 tán olcsóbb az iPhone-nál?...

2012. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyibe kerul az S3, nem is erdekel, nem az volt a kommentem lenyege
2012. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!