Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Írnátok nekem olyan betűtípust...

Írnátok nekem olyan betűtípust, ahol a nagy "Ö"-nél is látszik az ékezet? Szimpla sorközzel!

Figyelt kérdés

A Book Antiquán kívül:)

Times -nál például nem látszik:S


Előre is köszii!!

:-)



2012. júl. 24. 09:11
 1/5 Antimod ***** válasza:

www.dafont.com

Beírsz egy "tetszŐleges szöveget", és kiválaszthatod, milyen betűcsaládban, -stílusban szeretnél nézelődni.

2012. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:

Bocs, most látom, Word-ön belül nézegetsz.

Két tipp:


1. Próbáld végig.

2. Állítsd nagyobbra a sortávolságot.

2012. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D De pont a végigpróbálgatást akartam egyébként kikerülni! :) De amúgy tényleg, hát a könyvemet azt nem én nyomtatom ki, szóval nem tudom, minek ragaszkodtam a szimpla sorközhöz! :D Megoldottad a problémát!:D Mégegyszer köszönöm! Amúgy az nem zavaró, hogyha egy könyvben a hosszú Ő helyett is rövidet ír? :D Mert azért eléggé szembetűnő:D Eredetileg "Ő" így akartam a kérdésbe írni, de nem akartam, hogy ilyen "Nagy Ő" szerű legyen belőle! :D
2012. júl. 24. 09:36
 4/5 A kérdező kommentje:
És ment a zöld!! :)
2012. júl. 24. 09:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Így próbálgattam:


Őf gg

ŐŐŐŐ

Ő

Ő

ŐŐŐŐŐŐŐ

ŐŐŐŐŐŐŐŐ

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

ŐŐŐŐ

Őőőő

Itt most nem fog látszani, de egyik sorba röviddel írta a hosszú Ő-t, másikba meg rendesen hosszúval többszörös sorköznél :S

2012. júl. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!