Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha olyan laptopot vennék,...

Ha olyan laptopot vennék, amin nem Windows7 van, akkor azt rá tudják nekem ugy telepiteni mintha ugy vettem volna gyárilag? és mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
és az is prémium home?

2012. júl. 26. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megfelel a windows 7 hardverigényének, akkor minden további nélkül.


Azt a win7-et telepítik rá, amelyiket kéred. Ha mindent teljesen hivatalosan akarsz végigcsinálni, az nem lesz olcsó. Először is meg kell venned magát a windowst:


[link]


Magyarországon nagyon kevés az eredeti windows, sokan használnak tört verziókat. Ezek tökéletesen működnek, de ez nem legális dolog.


A telepítésért is elkérnek szerintem legalább egy tizest, és a legtöbb helyen kimerül annyiban, hogy felrakják magát az oprendszert és a drivereket, valamint egy ingyenes vírusirtót és egy firefoxot. A többit magadnak kell megtenned.


Szerintem kérj meg egy ismerőst, aki ért hozzá.


De ha 20 év körüli, Pest környéki, nagymellű szőke cicababa vagy, akkor én is szívesen megcsinálom neked.


:)

2012. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kis koru vagyok:D és fekete haju. am köszi de még 1 kérdés, honnan tudjam hogy rá telepithetö-e? itt megcsinálják nekem 4ezerért:)
2012. júl. 26. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek kell minimum megfeleljen.

2012. júl. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 28. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!