Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem egy laptopot,...

Most vettem egy laptopot, telepítettem rá a win 7-et, de nem indul el a gép. Mi lehet a baja? (részeltek lent)

Figyelt kérdés
telepítettem a laptopra először a win 7 32 bites majd a 64 bites verzióját (Ultimate) , de mindkettőnél ugyanaz történt. Befejezte a telepítést, megadtam a gép nevét, beállítottam az időt meg ilyenek, majd újraindult... ezután csak villog a képernyő, hiába állítom be h honnan induljon, a winchesterről nem tölti be... pedig rajta van . a lemezről meg újra a telepítést indítaná. Mi lehet a baj? :\
2012. júl. 26. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Buherált lemez. Telepítsd normálisról.
2012. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Számítógépre rendesen feltelepült.
2012. júl. 26. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert a beépített loader ott nem kavarodik be a BIOS SLIC miatt, lévén, hogy nincs BIOS SLIC. Laptopon viszont van.
2012. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Idő közbe utána olvastam, akkor tényleg igaz, hogy a nem eredetit nem engedi indítani? :\
2012. júl. 26. 20:51
 5/11 A kérdező kommentje:
nem lehet valahogy kikerülni , anélkül, hogy új HDD-t vegyek bele?
2012. júl. 26. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Itt csak a régi loader inkompatibilitása van a mai laptopokkal. Fogsz egy nem eredeti, de belebuherált loadert nem tartalmazó lemezt, feltelepíted, és jó lesz. Utána meg a legfrissebb DAZ loaderrel aktiválod te magadnak.
2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
húha, ennyire nem vagyok számítógépes zseni, honnan tudom, hogy a lemezen nincs loader? és mi az a DAZ loader?
2012. júl. 26. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy nem írják hozzá, hogy előre aktivált, vagy hogy nem kell aktiválni. Egyéb kulcsszavak az untouched (érintetlen), clean (tiszta), MSDN, TechNet stb. A DAZ loader kalóz Vista/7 rendszerek aktiválására szolgáló eszköz. Ha rákeresel Google-ben, megtalálod.
2012. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ez a lemez tartalmazza az összes 32/64 bites win7 változatot, még egy ilyen számítógépes boltban dolgozó ember adta, úgy hogy szerintem ez nem jó :\
2012. júl. 26. 21:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát, ha beszerzek egy érintetlen Win7-et, akkor azt mondod, hogy azt engedni fogja telepíteni?
2012. júl. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!