Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap este 30GB hely volt a...

Tegnap este 30GB hely volt a gépemen majd kikapcsoltam. Ma bekapcsoltam és már csak 2GB maradt. Mért van ez?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Futtass le egy vírusirtást nem-e valaki a te gépedet használja adat tárolónak messziről én is jártam már így azután tisztítsd meg ccleanerral a géped futtass le egy töredezés mentesítőt majd törölj mindent ami felesleg és nagy méretű !
2012. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, valaki az én gépemre pakolta a szemetét, én csípőből formáztam, szívjon a roh@dék, ezt kb még sokszor eljátszottuk aztán megunta. Roh@dt dolog az ilyen :S
2012. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogyan tudnak a gépedre fájlokat dobni, amikor ki van kapcsolva. Hiszen nem is forog a winchester
2012. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vírus irtót már futtatom.


2.: Te hogyan jöttél rá, hogy az az illető hova rakta a cuccait? Ha megtudom, hogy ki az nem fog tovább élni.

2012. júl. 27. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttem rá sajnos, csak feltűnt, hogy 50 giga a helyem délután kettőkor, este kilencre meg marad 39 giga, amikor a gép csak ment, netezni nem neteztem, tölteni semmit nem töltöttem. Másnap ismét kevesebb volt a helyem, először erre nem is gondoltam, azt hittem vírus, hát formatáltam. Még aznap megtörtén ugyan ez, hát mondom nem igaz, mi lehet ez, újra formatáltam, win újra húzva ismét, és a hely fogy újra (hozzá teszem az automatikus frissítéseket kilőttem már a legelső perctől így az nem lehetett). Itt kezdtem gyanakodni, hogy valaki ráállhatott a gépre. Még játszottunk kicsit egymás idegeivel, ő feltöltött én formatáltam, aztán megunta. Azóta gépet váltottam, IP címet váltottam, op rendszert váltottam, fenn van egy tűzfal meg egy vírusölő és azóta nem volt ilyen gondom. Sajna azt nem tudtam megtalálni, amit a gépre tett, pedig kerestem a temp mappában, a windows mappájában de semmi, csak a szokásos fájlok a szokásos mérettel, egy informatikában jártas barátom azt mondta, azt nem is tudom csak úgy megkeresni mert az ő gépén van rejtve és így hiába is hívom elő a rejtett mappáimat nem fogom látni amit feltett.
2012. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nagyon komoly! :O amit itt olvasok.
2012. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!