Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen helyeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen helyeket?

Figyelt kérdés
Barátommal mindketten vidékiek vagyunk de Pesten tanulunk és itt vagyunk kollégisták. Mivel én sem és ő sem vihetjük fel egymást koliba így tanácstalanok vagyunk, hogy hova mennyünk.. Rokonok nem laknak a közelben, szállodába nem mehetünk mert kiskorùak vagyunk.. Van esetleg valami ötletetek vagy konkrét helyetek ahova nem olyan magas áron el lehet menni egy pár órára, vagy akár ott is lehet aludni?

2012. márc. 29. 22:36
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:
gyertek hozzám.
2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úristen...mintha a saját sztorimat hallanám :D (csak én nem vagyok koleszos,csak nem hozhatom haza dugni xd)

amugy barátotok nincs ott a közelben?aki esetleg kölcsön tudná adni a lakását..?

2012. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs mert nekik is otthon lennenek szuleik. Az meg milyen mar. :D
2012. márc. 30. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiskorukent szerintem maradjatok a telefon szexnel
2012. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!